Ara

Pansiyon Dizini

  

Taş Motel

Taş Motel

Detay

Menekşe Pansiyon

Menekşe Pansiyon

Bodrum Merkez'de sahile ve otogar'a yakın bir yerde sıcak bir aile ortamı sunan pansiyonumuzda konaklamak ister misiniz?

Detay

Baykal Pansiyon

Baykal Pansiyon

Baykal Pansiyon bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, şehrin gürültüsünden uzak, sakin,temiz, güvenli bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? Dinlenirken eğlenmek, tarih ve doğa ile içiçe yaşamak, yaşamanın tadına varmak, sizce nasıl bir duygu?

İşte dünya kenti Antalya'nın şirin ilçesi Finike sizi kucaklamaya hazır. el değmemiş doğası, şirin koyları ile unutamayacağınız bir tatil imkanı...

Detay

Sazlık China House

Sazlık China House

Adrasan'da tatil kavramı, kafa dinlemek, güneşlenmek, yüzmek, dinlemek ve değişik aktivitelerle ilgilenmek olan aynı zamanda değişik tatlara önem veren herkesin gittiğinde zevk almaktan çok, mest olacağı bir mekan...
Adrasan koyuna hakim manzaralı ve koyun tam ortasında bulunan Sazlık China House, 2001 yılında keyifli bir ev atmosferi yaratmak amacıyla kuruldu. Odalar ve salon rahatlık ön planda tutularak Çin ve otantik Türk tarzı birleştirilerek dekore edildi. Bahçe düzenlemeleri devam etmektedir. Mekanın tasarımıyla ilgilenen Filiz Sakarya, Çin'de geçirdiği 10 sene boyunca edindiği kültür ve sanatsal bilgileri, mekanda bulunduğu zamanlarda misafirleriyle paylaşmaktan keyif alır.

Detay

Pensione Roma

Pensione Roma

Pansiyonumuz 15 odalıdır. Her oda da Lcd tv, Klima, Wireless mevcuttur. Tüm W.C. ler duşakabinlidir.
Bodrum merkezde olup, otogara, barlar sokağına ve denize yakındır.

Detay
Pansiyon Ara
Ara:

©2015 Pansiyon Rezervasyon - Bazı hakları saklıdır! Kullanım Şartları Gizlilik