Ara

Pansiyon Dizini

  

Koru Pansiyon

Koru Pansiyon

Ağva'yı ve Ağva sahiline en güzel manzaradan bakan odalarımızda misafirlerimiz için mutfak, banyo, tuvalet ve sıcak su ihtiyaçları karşılanarak konforlu bir tatil geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyetimiz ile güneşin doğumundan batımına kadar hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacak, gördüğünüz güzellikleri anılarınızda saklayacaksınız.

Detay

Sahil Pansiyon

Sahil Pansiyon

İzmir'in güzel tatil mekanlarından Aliağa'da kalabileceğiniz bir pansiyon arıyorsanız Aliağa Sahil Pansiyon'u tercih edebilirsiniz.

Detay

Assos Park Otel

Assos Park Otel

Zeytin ağaçları arasında rahatlık ve sakin bir ortam arayanlar pırıl pırıl denizi ve muhteşem koyu, benzersiz yöresel lezzetleri ile Assos Park Otel'i tercih edebilir.

Detay

Emek Pansiyon

Emek Pansiyon

Odalarımız ikişer ve üçer kişilik olarak tasarlanmış olup istenildiği taktirde bir çocuk yatağı ekleyebiliriz. 40 kişilik restaurantı ile güne güzel başlamanın adımı sabah kahvaltınız ve diğer romantik ve lezzet dolu saatler mutluluğunuza şahit olacak...

Ala Carte menümüzden tadacağınız lezzetler, müthiş dağ ve deniz manzaraları ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Emek Pansiyon’da gün boyu misafirlerimizin yararlanabileceği masatenisi, bisikletler ve çocuklar için de "yeşil park" bulunmaktadır.. Ayrıca konuklarımızın isteklerine göre günlük tekne turları (boat tour) düzenlenmektedir.. Keşfedilmemiş ıssız koylarda deniz, doğa ve tarihle kucaklaşacaksınız..
Ayrıca günlük turlara katılabilirsiniz:

CENEVİZ
SAZAK
ÇOBANLİMANI
ÜÇ ADALAR
PHASELİS
MAGARALAR

Detay

Satsuma Suites Pansiyon

Satsuma Suites Pansiyon

PLAJA 100 METRE, MERKEZE 60 METRE, BODRUM MERKEZE 8 KM., BODRUM MİLAS HAVALİMANI'NA 45 KM., MAĞAZA, RESTAURANT VE BARLARA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE...

Detay
Pansiyon Ara
Ara:

©2015 Pansiyon Rezervasyon - Bazı hakları saklıdır! Kullanım Şartları Gizlilik