Ara

Pansiyon Dizini

  

Bazyel Pansiyon

Bazyel Pansiyon

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, 36 kilometrekare yüzölçümüyle ülkemizin üçüncü büyük adasıdır.Bozcaada çok yüksek olmayıp, basık görünümlüdür. Jeolojik yapı bakımından Biga yarımadasının bir uzantısını oluşturan Bozcaada'da katmanlaşma çeşitlilik gösterir. Bozcaada'nın en yüksek noktası Göztepe'dir.

Detay

Şile Fener Motel

Şile Fener Motel

İstanbul'un şirin beldesi Şile'de aradığınız huzuru, güneşi ve denizi bulabileceğiniz özel bir konaklama tesisi olan Fener Motel, 27 odası, 54 yatağı, yüzme havuzu, kumsal, açık ve kapalı restaurantlar ile siz değerli misafirlerini konuk etmekten mutluluk duyacaktr. Şile bölgesindeki en geniş yüzme havuzlarından birine sahip olan motelimizde gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilir, güneşlenebilir ve yüzebilirsiniz.

Detay

Satsuma Suites Pansiyon

Satsuma Suites Pansiyon

PLAJA 100 METRE, MERKEZE 60 METRE, BODRUM MERKEZE 8 KM., BODRUM MİLAS HAVALİMANI'NA 45 KM., MAĞAZA, RESTAURANT VE BARLARA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE...

Detay

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Zeus'un dağlarının eteğinde, Akdeniz'in tuzlu suyu ile kucaklaştığı, bazılarının yalnızca hayalinde umutla beklediği bazılarının ise anılarında doyumsuz tatlar bırakan, hiç sönmeyen ateşi ve bitmeyen neşesi ile içinizi ısıtan bambaşka bir doğada özgürlüğe yeni bir adım atmaya var mısınız?

Detay

Alibaba Pansiyon

Alibaba Pansiyon

Alibaba Pansiyon Çıralı, Kemer‘e bağlı, Antalya’nın en güzel tatil cennetleri arasında yer alır. Kemer’den sonra yarım saat mesafede şirin mi şirin, kendi halinde bir köy olan Çıralı'ya geldiğinizde bambaşka bir atmosferle tanışacak ve buradan ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz.

Detay
Pansiyon Ara
Ara:

©2015 Pansiyon Rezervasyon - Bazı hakları saklıdır! Kullanım Şartları Gizlilik