Ara

Pansiyon Dizini

  

Yıldırım Pansiyon

Yıldırım Pansiyon

Detay

Sor Apart Otel

Sor Apart Otel

Sor Apart Otel yeni dizayn edilmiş olup, deniz sahiline yaklaşık 100 metre mesafededir. Aynı zamanda açık havuzu bulunmaktadır.Temiz, rahat, klimalı ve konforlu odalarımızla hizmetinizdeyiz.

Detay

Sebile Hanım Konağı

Sebile Hanım Konağı

Güneşin denizden doğup denizden battığı Karadeniz'in en güzel cennetlerinden Ünye'de çocukluğunuzun anılarının saklandığı bir yer hala yaşıyor!
Adından da anlaşılabileceği gibi Sebile Hanım Konağı geçmişin izlerini öyle güzel yansıtıyor ki!

Konak kültürünün bütün unsurları en ince detayına kadar düşünülüp orjinaline sadık kalınarak yansıtılan mekanda Karadeniz'in muhteşem havasını siz de solumak isteyeceksiniz! Sisli dağların arasındaki cennet köşesinde yöresel lezzetlerin tadına doyamayacaksınız....

Detay

Sazlık China House

Sazlık China House

Adrasan'da tatil kavramı, kafa dinlemek, güneşlenmek, yüzmek, dinlemek ve değişik aktivitelerle ilgilenmek olan aynı zamanda değişik tatlara önem veren herkesin gittiğinde zevk almaktan çok, mest olacağı bir mekan...
Adrasan koyuna hakim manzaralı ve koyun tam ortasında bulunan Sazlık China House, 2001 yılında keyifli bir ev atmosferi yaratmak amacıyla kuruldu. Odalar ve salon rahatlık ön planda tutularak Çin ve otantik Türk tarzı birleştirilerek dekore edildi. Bahçe düzenlemeleri devam etmektedir. Mekanın tasarımıyla ilgilenen Filiz Sakarya, Çin'de geçirdiği 10 sene boyunca edindiği kültür ve sanatsal bilgileri, mekanda bulunduğu zamanlarda misafirleriyle paylaşmaktan keyif alır.

Detay

Bazyel Pansiyon

Bazyel Pansiyon

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, 36 kilometrekare yüzölçümüyle ülkemizin üçüncü büyük adasıdır.Bozcaada çok yüksek olmayıp, basık görünümlüdür. Jeolojik yapı bakımından Biga yarımadasının bir uzantısını oluşturan Bozcaada'da katmanlaşma çeşitlilik gösterir. Bozcaada'nın en yüksek noktası Göztepe'dir.

Detay
Pansiyon Ara
Ara:

©2015 Pansiyon Rezervasyon - Bazı hakları saklıdır! Kullanım Şartları Gizlilik